LT EN RU
Naujienos
2021 sausio 15 Prancūzija: muitinės procedūrų vadovas (TIK NARIAMS)

Didėjant krovinių srautui tarp ES ir JK (JK – Jungtinė Karalystė), Prancūzijos valdžios institucijos nori priminti visiems ūkio subjektams, įskaitant transporto įmones, kad visi svarbus importo/eksporto ir kiti dokumentai, tokie kaip sanitarinės ir fitosanitarinės kontrolės dokumentai, turi būti paruošti prieš atvykstant į pasienį, kad užtikrinti maksimalų judėjimo tęstinumą.

Pažymėtina, kad kai kurių transporto priemonių pravažiavimas sulėtėjo dėl to, kad sistemoje buvo nuskenuota per daug muitinės dokumentų, todėl visą informacija tapo neįskaitoma. Muitinės procedūrų vadovą, kuriuos dokumentus skenuoti/neskenuoti, rasite priede.

Daugiau instrukcijų apie Prancūzijos muitinės procedūras rasite – https://www.douane.gouv.fr/, anglų ir prancūzų kalbomis.

 

Plačiau
2020 gruodžio 08 Seminaras Transporto srautų valdymas tarp Prancūzijos ir Jungtinės Karalystės po Brexit

Jungtinei Karalystei (JK) išstojus iš Europos Sąjungos, nuo 2020 m. vasario 1 d. prasidėjo pereinamasis laikotarpis, kurio metu JK vis dar priklauso ES muitų teritorijai ir ES bendrai vidaus rinkai. Jis truks iki 2020 m. gruodžio 31 d. Tačiau likus tik kiek daugiau nei dviem savaitėms iki šio pereinamojo laikotarpio pabaigos, transporto ir logistikos  verslo įmonės turėtų žinoti, kokios bus muitinės procedūros jam pasibaigus ir kaip jos paveiks transporto srautus tarp ES ir JK, o ypatingai tarp Prancūzijos ir JK.

Kviečiame Jus i nuotolinį seminarą, kurį organizuoja Prancūzijos Ambasada Lietuvoje kartu su Prancūzijos Ekonomikos, Finansų ir Atsigavimo ministerijos Muitinės direktoratu.

Transporto srautų valdymas tarp Prancūzijos ir Jungtinės Karalystės po Brexit

Seminaras vyks MS Teams platformoje gruodžio 10 d. 10:30-12 :30 val. (dalyvių registracija prasideda 10:15 val.)

Renginio nuoroda 

Renginys vyks anglų kalba

Renginio programą rasite čia: Webinar_agenda_Smooth traffic flows between France and UK after Brexit

Plačiau
2020 gruodžio 03 Nuotolinis seminaras dėl naujų pasienio procedūrų dėl Brexit Prancūzijoje

 

Dalinamės informacija apie Prancūzijos muitinės ir netiesioginių mokesčių generalinio direktorato (DGDD) organizuojamą nuotolinį seminarą (anglų kalba) dėl naujų pasienio/muitinės procedūrų pasibaigus Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES pereinamajam laikotarpiui.

Seminaro metu bus pristatyta „išmanaus pasienio“ sistema, kaip ji bus taikoma ir kaip importuotojai, eksportuotojai bei transporto įmonės gali geriau tam pasiruošti. Naujoji sistema bus taikoma visuose Kalė regiono atvykimo/išvykimo punktuose. Detalesnė informacija apie naująją sistemą https://www.douane.gouv.fr/fiche/smart-border

Seminaras vyks gruodžio 3 d. 14:30-15:30 val. (15:30-16:30 val. Lietuvos laiku), po pristatymo FR pusė atsakys į klausimus. Registracija būtina šiuo adresu https://register.gotowebinar.com/register/4283561373412424715

Prašytume pasidalinti šia informacija su tais, kam ji galėtų būti aktuali.

Plačiau
KLAUSK