LT EN RU
Papildoma registracijos informacija
  • Titulinis
  • Papildoma registracijos informacija

Papildoma registracijos informacija

 

Asociacijos „Linava“ nariams

Asociacijos „LINAVA“ nariams (įmonių darbuotojams) visos šios svetainės paslaugos yra nemokamos, reikia tik užsiregistruoti http://senas.linava.lt/registracija/ ir pranešti apie tai el. paštu registracija@linava.lt. Jei registracijos el. adresas yra žinomas asociacijai LINAVA, po atsiųsto pranešimo jums bus suteiktos visos teisės naršyti šią svetainę, priešingu atveju su jumis susisieksime dėl papildomos informacijos, tam kad įsitikinktume, jog registruotas el. pašto adresas priklauso asociacijos nario įmonės darbuotojui.

Jei nepavyksta prisijungti ar pamiršote slaptažodį, tereikia paspausti nuorodą „Pamiršote slaptažodį“. Sistema Jūsų anksčiau asociacijoje „Linava“ registruotu el. paštu atsiųs slaptažodžio keitimo instrukcijas.

Jeigu registracijos metu atsirado klausimų, prašome kreiptis el. paštu registracija@linava.lt arba telefonu (5) 2786508.

 

Ne nariams

Asociacijai „Linava“ nepriklausančios įmonės (asmenys), norėdamos naudotis tam tikra informacija, kuri nepateikiama viešai (Asociacijos nariai, Vežėjo  žinynas),  turi apmokėti už pageidaujamą naudotis periodą pagal asociacijos „Linava“ generalinio sekretoriaus patvirtintus įkainius:

Mokėjimo planai

Sąlygos

Kaina (be PVM)

A

Vartotojo vardas ir slaptažodis suteikiamas 1 mėnesiui

100 EUR

B

Vartotojo vardas ir slaptažodis suteikiamas 6 mėnesiams

300 EUR

C*

Vartotojo vardas ir slaptažodis suteikiamas 12 mėnesių

420 EUR

* Vartotojui, pasirinkusiam C mokėjimo planą, pasibaigus sutarties galiojimui ir norinčiam pasirašyti naują sutartį su tuo pačiu mokėjimo planu, taikoma 15% nuolaida. Kad nuolaida būtų taikoma, nauja sutartis turi būti pasirašoma ne vėliau kaip per 1 mėnesį nuo pasibaigusios galioti.

Užpildykite priedą, kuriuo remiantis bus suformuota informacijos teikimo sutartis ir atsiųskite el. paštu registracija@linava.lt
Priedas: Duomenys informacijos teikimo sutarties pasirašymui

Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis el. paštu registracija@linava.lt arba telefonu 8 5 2786508.

Grįžti
KLAUSK